Westace

Westace

Westace combineert casino, live casino en een sportsbook in één account. Nieuwe spelers kiezen een welkomstpakket in euro's of crypto, vaste spelers krijgen reloads en cashback. Betalen kan met kaarten, Interac e-Transfer en cryptovaluta; opnemen kan ook via e-wallets als Skrill en Mifinity.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
OnderdeelDetails
DoelmarktNederland
Valuta'sEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 FS
Welkomstbonus sport100% tot €100
SpelsoortenSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade, game shows, Megaways, bonus buys
AanbiedersNovomatic, Playtech, Amusnet, Hacksaw Gaming, BGaming en vele andere
VIP-clubLeather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitWestace Rewards met munten, free spins en free bets
ToernooienSpin Rally en casinotoernooien, prijzenpot €300.000
SportsbookPre-match, live, Bet Builder, Early Payout
Klantenservice24/7 live chat en support@kleinarch.nl
Verantwoord spelenZelfuitsluiting en afkoelperiode

Bonussen van Westace

De promoties zijn gesplitst in casino en sport, elk in euro's en in crypto. Het casinopakket loopt over drie stortingen met free spins en activeer je zelf in My Bonus na een kwalificerende storting.

BonusAanbod
Casino Welcome Package400% tot €15.000 + 400 FS
Casino Crypto Welcome Bonus400% tot 20.000 USDT + 400 FS
Sport First Deposit Bonus100% tot €100
Sport Crypto Welcome Bonus100% tot 200 USDT
Casino Weekly Reload70 free spins
Sport Weekly Reload Bonus60% tot €600
Casino Weekend Reload Bonus€500 + 70 free spins
Casino Daily Cashback15% tot €250
Sport Cashback Bonus10% tot €500
Live Cashback25% tot €200

Spellen en aanbieders

De lobby kent Top, New, Popular, Megaways, Bonus Buys en Live Games. Veel titels open je eerst in demomodus; de providerlijst sorteer je op populariteit, A-Z of aantal spellen.

SpelAanbieder
Hot Step 2 ExtremeJacks
Thunderline Express: Hold & WinPenguin King
Book of Ra DeluxeNovomatic
Le FishermanHacksaw Gaming
Wild West TruewaysBGaming
Crime King 1000Amusnet
Mega Fire Blaze Roulette LivePlaytech
Gold Saloon BlackjackIconic 21

Betaalmethoden

Storten kan met kaarten, Interac e-Transfer en crypto; stortingslimieten zijn vooraf niet zichtbaar. Voor opnames gelden wel duidelijke minima en maxima per methode.

StortingsmethodeType
Visakaart
Mastercardkaart
Interac e-Transfere-transfer
Bitcoincrypto
Ethereumcrypto
USDTcrypto

Uitbetalen kan via:

OpnamemethodeMinimumMaximum
Withdraw to Card€10€3.000
Skrill€10€5.000
Mifinity€10€2.500
USDT ERC20€20€5.000
BitCoinCash€20€5.000
USDT Solana€20€5.000
USDT BEP20€20€5.000
USDT TRC20€20€5.000
Bitcoin€60€5.000
Ethereum€20€5.000
Litecoin€20€5.000
TRX€20€5.000
USDC€20€5.000
BNB€20€5.000
DOGE€20€5.000
Solana€20€5.000
USDC Solana€20€5.000
Cardano€20€5.000

Inloggen bij Westace

Met één account bereik je het casino, de sportsbook en je bonussen.

  1. Open onze site en klik op de inlogknop.
  2. Vul je e-mailadres en wachtwoord in.
  3. Ga naar je account; registratie onder 18 jaar is verboden.
  4. Open My Bonus en activeer je bonus na een kwalificerende storting.

Veelgestelde vragen

Hoe activeer ik een bonus bij Westace?

Stort het kwalificerende bedrag en activeer de bonus daarna in My Bonus.

Welke welkomstbonus geldt voor crypto?

400% tot 20.000 USDT plus 400 free spins voor casino en 100% tot 200 USDT voor sport.

Zijn er bonussen voor vaste spelers?

Ja: weekreloads, een weekendreload en cashback voor casino, live casino en sport.

Wat is het minimum voor een opname?

Vanaf €10 via kaart, Skrill en Mifinity, vanaf €20 bij de meeste crypto en vanaf €60 bij Bitcoin.

2026-10-14